Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kongre Bülteni

İletişim çağının en önemli dinamiklerinden biri; "Meeting, Incentive, Congress, Events" kısaca M.I.C.E. sektörü… Günümüzde hedef kitle ile iletişim kurma anlamında markaların en etkili silahlarından biri olarak işlevselliğini her geçen gün artıran M.I.C.E., tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de baş döndüren bir hızla gelişen bir sektör olarak konumlanıyor.

Türkiye’de bir ilk olan hizmetimiz Sayesinde  Kongre, toplantı ve etkinlik alanında sektörün buluşma ve referans noktası olmak hedefiyle Faaliyet gösteren KONGRE BULTENİ  kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı, kalite standartlarının yükselmesini sağlamayı, sektör çalışanlarını teşvik ve motive etmeyi, bütün M.I.C.E. sektörünü KONGRE BULTENİ  vasıtasıyla bir araya toplamayı ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen akıllı yazılım hizmetleri ile ilk ve tek Hizmettir.

M.İ.C.E Sektörü için Türkiye’de bir ilk olan hizmetimiz Sayesinde Turizm sektöründeki  hizmet veren Oteller, Mice Firmaları, Destek Hizmetleri veren firmaları bir araya getirerek akıllı yazılım sayesinde tek tuşla teklif oluşturup Yeni müşterilerin ve pazarların kazanılması, Türkiye M.I.C.E. sektörünün bilinirliği ve algısının global M.I.C.E. sektöründe arttırılması sağlayacaktır. 

Kongre Sektörü KONGRE BULTENİ ile tanıştı Kongre Sektörü'nün VIP firmaları Kongre Bülteni’nde buluştu farklı sektörleri bir arada bulunduran Kongre Turizmi'nin etkili yayın organı Kongre Bülteni sektördeki boşluğu büyük ölçüde dolduracak elit bir başvuru kaynağı, Farklı Sektörleri içinde barındıran üyelerine ücretsiz olarak online hizmet verecek.

Türkiye’de bir ilk olan hizmetimiz Sayesinde Turizm sektöründeki Tüm hizmet veren birimler, akıllı yazılım sayesinde tek tuşla teklif oluşturup grup talebinde bulunabilecekler.

Kongre Bülteni bir başvuru kaynağı olmasının yanı sıra sektöründeki önemli kişi kurum ve firma yöneticilerinin görüşleri ışığında eğrisi-doğrusuyla geçmişi-geleceği ile eğitici bir yöne sahip, 7 ayrı bölgesinde kendine has destinasyonlara sahip olan ülkemizin Kongre Turizmi yapılabilen illerini farklı bir perspektifle ele alarak; özgün görsel malzemeyle insanda merak uyandıran okunası bir dille anlatılmaya çalışılan ulusal etkinlik haberleriyle de bir takvim niteliği taşımakta.

Kongre Bülteni olarak her zaman dile getirdiğimiz yazdığımız çizdiğimiz ve artık okurlarımızın da gayet iyi bildiği gibi biz yayıncılık hayatımız boyunca yenilikçi ve farklı olmayı etik kurallarımıza bağlı kalarak hep ilkleri sunmayı hedefledik.

Değerlerimiz olarak belirlediğimiz bu özellikleri başarımızın altında yatan temeller olarak gördük. Her şeyden önce yaptığımız işi seviyoruz günden güne kendimizi geliştirmek ve sektörümüze artı değer katmak amacıyla çalışıyoruz.   


Sektördeki birikimimiz geçmiş deneyimlerimiz ve duruşumuzla bugün vizyonumuzu farklılığımızı ve deneyimlerimizi yansıtan sektöre dair en yetkin isimlerin bilgilerini paylaştığı yepyeni bir yayın hayata geçirdik: Kongre Turizmi'ne hizmet veren VIP firmaların tanıtımlarından oluşmakta.

Kongre mekanlarından kongre organizatörlerine kongre sponsorlarından simültane çeviri firmalarına teknik hizmet sunan firmalardan davet organizasyonu yapanlara fuar organizatörlerinden kongrelere destek hizmeti verenlere değin yaklaşık 36 sektörün en önemli en öncelikli en seçkin isimlerini bir araya getirmeye çalıştık. İnanıyoruz ki sektöre maksimum geri dönüşüm sağlamayı hedefleyen Kongre Bülteni ileriki dönemlerde de Turizm sektörünün buluşma noktası olacaktır.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.