Anasayfa / Kongreler / Mimarlık / 4. İç Mimarlık Sempozyumu
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

4. İÇ MİMARLIK SEMPOZYUMU

  • mimar
Kongre: 4. İÇ MİMARLIK SEMPOZYUMU
Tarih: 06.05.2015 - 08.05.2015 Kategori Mimarlık
Düzenleyen Kurum: İl: İstanbul
Kongre Merkezi: Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu Fındıklı, İstanbul
Organizator: M.S.G.S.Ü Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü Sempozyum Sekreteryası Web Sayfası: http://www.icmimarliksempozyumu.org/
Kongre adresi:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

4. İç Mimarlık Sempozyumu

İç mimarlık sempozyumlarının dördüncüsüyle bir kez daha sizlerle buluşmaya hazırlanıyoruz. 4. İç Mimarlık Sempozyumu'nu “Mekân Tasarımında Disiplinlerarası Yaklaşımlar” temasıyla 6-7-8 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleştireceğiz.

Bilindiği gibi mekân tasarımında aktörler sadece mimarlar veya iç mimarlar değil. En azından olmadığını, pek çok disiplinin katkı vermesi ile tasarımların anlamlandığı gerçeğini vurgulamak ve mekâna farklı pencerelerden bakmanın zenginliğini yaşatmak amacımız. Mekânı tasarlamak eyleminde başrol tasarımcılarda olsa da, bir mekânın yaşanması algılanması, yorumlanması, okunması, aktarılmasında pek çok disiplinin katkıları var. Ya da bu katkılara gereksinim var.

Bu gereksinimin enine boyuna tartışılacağı yegâne yer de iç mimarlık sempozyum platformu olsa gerek. Bu platformda farklı disiplinlerden gelecek katkılarla mekânı farklı bir boyuta taşıyacağımıza inanıyoruz.

İç Mimarlık mesleğine doğrudan ve dolaylı katkı sağlayan ve/veya yorumlarıyla destek olan herkese bu birliktelikte bir yer var.

Mayıs 2015'te birlikte paylaşmaya her alandan akademisyeni davet ediyoruz.

Mayıs'ta buluşmak dileğiyle.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.