Anasayfa / Kongreler / Sağlık / 30. ANKEM AKILCI ANTİBİYOTİK KULLANIMI KONGRESİ
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

30. ANKEM AKILCI ANTİBİYOTİK KULLANIMI KONGRESİ

  • Ekran Resmi 2015-05-02 00.59.22
Kongre: 30. ANKEM AKILCI ANTİBİYOTİK KULLANIMI KONGRESİ
Tarih: 06.05.2015 - 10.05.2015 Kategori Sağlık
Düzenleyen Kurum: İl: Kıbrıs
Kongre Merkezi: MERIT PARK HOTEL - Kıbrıs
Organizator: INTERIUM TURİZM Web Sayfası: -
Kongre adresi:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

AÇILIŞ KONUŞMASI

Değerli Meslektaşlarımız, Sevgili Dostlar,

Geçmişinde ANKEM ile ilgili bir anısı olmayan hekim arkadaşımız var mıdır, bilmiyorum. Zira 06 – 10 Mayıs 2015 tarihleri arasında Kıbrıs, Girne´de düzenlenecek kongre 30. kongre olma özelliğini taşıyor.

ANKEM, 30 yıldır ülkemizde kongre konseptini yerleştirmiş, genç bilim insanlarına akademik gidişte yol göstermiş, konusunda uzman konuşmacıları hekimlerle buluşturmuş, multidisipliner yaklaşım ile bir çok branşın bir araya gelmesini ve konuların çok yönlü tartışılmasına imkan tanımıştır.

Bu gün her uzmanlık alanında en az bir kongrenin düzenlendiği ülkemizde multidisipliner bir kongre olan ANKEM´in önemi daha fazla anlaşılmaktadır.
Hocalarımızdan ne çok şey öğrendik, ve ne tatlı kahveler içtik dostlarımızla..

30. kongredeyiz. Dile kolay 30 yıl, Ülkemizde 30 yıllık marka bulmanın zor olduğunu düşünürsek, 30 yıla damgasını vurmuş, bir markadır ANKEM…
İşte bu duygu ve düşüncelerle, 30. yılda bir çok ilk ve bir çok sürprizin olacağı bir kongre ile eski günlerde olduğu gibi Kıbrıs, Girne Merit Park Otel & Kongre Merkezi´nde birlikte olmayı arzu ettik.

Her zaman olduğu gibi yüksek bilimsel düzey ve kalitede geçeceğinden kuşkumuz olmayan 30. ANKEM Kongresine konuşmaları, posterleri ve katılımları ile destek ve katkı verecek tüm meslektaşlarımıza şimdiden teşekkür ederiz.

Değişik enfeksiyon hastalıklarının tedavisinde karşılaşılan antimikrobiyal direnç sorunları detaylı olarak tartışılacak olmakla beraber, ANKEM´in multidisipliner yapısı gereğince farklı disiplinlerdeki güncel konular da kongremizde yer alacaktır.

“Antibiyotik: Ötesi var mı..!” olarak belirledik bu yıl sloganımızı. Hep birlikte konuşacağız ötesi nedir, akılcı diyerek, uygunsuz antibiyotik kullanımının, ya da antibiyotiklerin yerini alacak ufukta yeni bir şey var mıdır?

Bilimsel etkinlik alanları mükemmel, sosyal programlara imkan tanıyan ve Girne´ye yakın bir otelde ilginizi çekecek bir kongre olacağını düşünüyoruz.
Bu ülkede bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var, ötesi var mı?

30. ANKEM Kongresi´nde buluşmak üzere, sevgi ve saygılarımızla

KURULLAR

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Murat GÜNAYDIN

Prof. Dr. Haluk VAHABOĞLU

KURULLAR

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Murat GÜNAYDIN

Prof. Dr. Haluk VAHABOĞLU

KURULLAR

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Murat GÜNAYDIN

Prof. Dr. Haluk VAHABOĞLU

KURULLAR

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Murat GÜNAYDIN

Prof. Dr. Haluk VAHABOĞLU

KURULLAR

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Murat GÜNAYDIN

Prof. Dr. Haluk VAHABOĞLU

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.