Anasayfa / Etkinlikler / Konser / Yüzyüzeyken Konuşuruz Konseri
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ KONSERİ

  • Yüzyüzeyken Konuşuruz Konseri
Etkinlik: Yüzyüzeyken Konuşuruz Konseri
Başlama Tarihi: 24.05.2015 20:00 Etkinlik Merkezi: garajistanbul
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Yüzyüzeyken Konuşuruz, 2011 senesinin ortalarına doğru "kötü geçen kışlara karşı, hızlı bir kontra atak niyetine" kuruldu. Bu projenin en temel amacı, bir internet sitesi üzerinden canlı ve akustik olarak kaydedilmiş şarkıları, müzikseverler ile buluşturmaktı. Yaklaşık bir yılın ardından solo ve akustik olarak yayınlanan şarkılarla beraber bir demlenme sürecinin sonunda tek kişilik olarak başlayan Yüzyüzeyken Konuşuruz  oldukça kalabalık bir grup halini aldı. 

Müzik, edebiyat ve "kıtalalar arası vapur seyahati" hayatlarında en çok etkilendikleri insanlardan biri olan Cenk Taner’in de söylediği gibi, tarzlarına Kadıköy Sound diyen Yüzüzeyken Konuşuruz, aynı zamanda şarkıların genel havasını da "samimi sözler, minimalist müzik" olarak tanımlıyor.

Grup canlı performans hayatına 2012 ilkbaharında Kadıköy Dunia’da Bağımsız Festival kapsamında verdikleri konserle başladı.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.