Anasayfa / Etkinlikler / Konser / Vera - Konser
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

VERA - KONSER

  • Vera - Konser
Etkinlik: Vera - Konser
Başlama Tarihi: 01.06.2015 22:30 Etkinlik Merkezi: Beyoğlu Hayal Kahvesi
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Vera vokalde Arel Koray Nalbant, davulda Canberk Karademir, bas gitarda Dünyacan Yılmaz, klavyede Onur Gülen ve gitarda Mustafa Şarbak'tan oluşuyor. Şarkılarında hayal kırıklığını, aşkı, kaosu bütün bunların getirdiği karmaşadan kaçıp sığınabilecekleri huzurlu yerin arayışını anlatmaya çalışan Vera, romantizmi her zaman müziklerinin odağında tutuyor. Pek çoğumuza oldukça tanıdık gelecek hikayeler, yer yer pop sınırlarında dolaşan modern rock sounduyla can buluyor.

Yıllar önce henüz lise yıllarındaki kurulan Vera geçen 8 yıllık zaman zarfında 3 demo albüm, 2 EP ve pek çok single sığdırmış, kendine sadık bir dinleyici kitlesi edinmişti. Geçtiğimiz yıl Be the Band yarışmasında aldıkları derece sonrası albüm çalışmalarını hızlandıran grup, en çok satanlar listesine 2 numaradan giriş yapan ilk albümü “Vera” ve video klibi “Karanlık Dokunmasın” hakkında çok güzel yorumlar almanın mutluluğunu yaşıyor. Vera, konserlerinde albümdeki 5 şarkının yanı sıra eski şarkılarına ve sürpriz cover’lara yer veriyor.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.