Anasayfa / Etkinlikler / Uluslararası Psikofarmokoloji Kongresi
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

ULUSLARARASI PSİKOFARMOKOLOJİ KONGRESİ

  • Uluslararası Psikofarmokoloji Kongresi
Etkinlik: Uluslararası Psikofarmokoloji Kongresi
Başlama Tarihi: 15.04.2015 10:00 Etkinlik Merkezi: Maritim Pine Beach Resort Otel
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Uluslararası Psikofarmokoloji Kongresi olarak sizleri Maritim Pine Beach Hotel ve Kongre Merkezi'ne davet ederiz.

Kongre Hakkında

Psikofarmakoloji Derneği tarafından düzenlenen 7. Uluslararası Psikofarmokoloji Kongresi ve 3. Uluslar arası Çock ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu 15-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Maritim Pine Beach Hotel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Beş gün sürecek kongre boyunca, psikofarmakoloji, biyolojik psikiyatri, nörobilim, nörogörüntüleme gibi konularda günlük pratikte karşılaşılan sorunlarla ilgili çözüm önerileri paylaşılacak, en yetkin ulusal ve uluslararası konuşmacılar güncel bilgiler sunacaklar, pratik çözüm önerileri yanında, dirençli olgularla ilgili dünyadaki en son yönelimlerini siz saygıdeğer meslektaşlarımıza interaktif bir şekilde aktaracaklardır.

Ayrıca farmakolojik olmayan psikiyatrik tedaviler ve bunların yönetim standartları ile alakalı sunum ve tartışmalar düzenleyip, psikiyatrik tedavide entegrasyon konusunu ele alarak bu konuya katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi seçkin ulusal ve uluslararası bilim insanları psikofarmakolojideki en son gelişmeleri konferanslar, paneller, ikili/ çoklu tartışmalar ve uydu sempozyumlar ile aktaracaklardır. Ayrıca değerli katılımcılarımız için çeşitli çalıştay, uzmanla buluşma toplantıları ve sertifika kursları düzenlenecektir. Sunum yapmak üzere kabul edilmiş bildiriler ise SCI-E (Science Citation Index-Expanded) ile indekslenen Klinik Psikofarmakoloji Bülteni özel sayısında yayınlanacaktır. Poster jürisi tarafından seçilecek olan 3 poster bildiriye ‘’Psikofarmakoloji Derneği Üstün Araştırma Ödülü’’ verilecektir.

Sizleri 7. Uluslararası Psikofarmokoloji Kongresi ve 3. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu’na davet ederken; bir yandan kongrenin ufuk açan bilimsel programından faydalanıp diğer yandan da Antalya’nın tarihi ve post modern güzelliklerini keşfetme fırsatınız olacağını mutlulukla belirtmek isterim.

Saygı ve sevgilerimizle,

Kongre Sorumlusu

7. ICP ve 3. ISCAP Düzenleme Kurulu

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.