Anasayfa / Etkinlikler / Ulusal Kanser Kongresi
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

ULUSAL KANSER KONGRESİ

  • Ulusal Kanser Kongresi
Etkinlik: Ulusal Kanser Kongresi
Başlama Tarihi: 22.04.2015 10:00 Etkinlik Merkezi: Kaya Palazzo Otel/Antalya
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Ülkemizin alanında en köklü kongresi olan Ulusal Kanser Kongresi Türk Tıbbi Onkoloji, Türk Pediatrik Onkoloji Grubu ve Türk Radyasyon Onkolojisi Dernekleri'nin ev sahipliği ile yapılacaktır.

Kongre Hakkında

Kongremize ülkemizin ve dünyanın  dört bir yanından  konusunda uzman  bilim adamları katılacaktır.

Çağımızın en önemli sağlık sorunu olan kanser hastalığı ilgili tüm disiplinlerin ortak çabası ile çözüme ulaşacaktır. Ulusal kanser kongreleri kanser alanındaki önemli bilimsel gelişmelerıin sunulduğu, kurumsal ve sosyal sorunların tartışıldığı en önemli fırsatlardan biridir. Çok disiplinli kongre ortamında bir araya gel­me, bilimsel, sosyal ilişkilerimizi ve birlikte çalışma kültürümüzü geliştirme imkanı bulacağız.

Bilimsel programımız onkoloji camiasıyla birlikte oluşturulacak ve kanserle ilgili önemli gelişmeler ayrıntılarıyla tartışılacaktır. Kongre programında güncel konuları içeren çok disiplinli paneller, sempozyumlar, tümör konseyleri, karşıt görüş tartışmaları, ülkemizdeki önemli bilimsel çalışmaların sunulduğu sözel ve poster oturumları olacak ve onkolojik çalışmaları desteklemek amacıyla ödüller verilecektir.

Ulusal Kanser Kongresinin bilimsel ve sosyal sorunları birlikte tartışmak, ülkemiz onkoloji araştırmalarının önünü aç­mak konusunda bir araç olmasını hedefliyoruz. UKK Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu adına bu çok önemli kongrenin verimli şekilde gerçekleştirilmesi için siz değerli meslektaşlarımızı  “Ulusal Kanser Kongresi” ne davet etmekten onur duyuyoruz.

Kongre Sorumluları

Pınar Saip

Kongre BaşkanıTürk Tıbbi Onkoloji Derneği

Sedat Koca

Kongre Eş BaşkanıTürk Radyasyon Onkolojisi Derneği

      Nur Olgun

Kongre Eş BaşkanıTürk Pediatrik Onkoloji Grubu Derneği

 

 

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.