Anasayfa / Etkinlikler / Açılış / Ulusal İmmünoloji Kongresi
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

ULUSAL İMMÜNOLOJİ KONGRESİ

  • Ulusal İmmünoloji Kongresi
Etkinlik: Ulusal İmmünoloji Kongresi
Başlama Tarihi: 26.04.2015 10:00 Etkinlik Merkezi: Titanic Deluxe Belek
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web: http://

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Ulusal İmmünoloji Kongresi olarak sizleri, Antalya'da ağırlamaktan onur duyarız.

Kongre Hakkında

Türk İmmünoloji Derneği'nin Uluslararası katılımlı XXIII. Ulusal İmmünoloji Kongresi Titanic Lara Otel'de gerçekleştirilecektir. Temel ve klinik immünolojideki son gelişmelerin tartışılacağı kongremizde immünolojinin tüm alanlarının ve bu alanda hizmet veren sektörün bir araya getirilmesi hedeflenmiştir. Ayrıca kongremizde immünoloji alanında çalışan uzman, asistan ve öğrencilere yönelik kurslar düzenlenecektir.

İmmünoloji alanında çalışanları teşvik etmek amacıyla genç araştırıcılara derneğimiz ve çeşitli kuruluşlar tarafından kongre katılım bursu verilecektir. Kongremizin sizlerin özgün çalışmalarıyla daha güçleneceği inancı içersinde çalışmalarınızı ve katkılarınız bekliyor, konusunda söz sahibi ulusal ve uluslararası değerli bilim insanlarının immünoloji alanındaki son gelişmeleri bizimle paylaşacağı, araştırmacıların kendi çalışmalarını sunabileceği ve tartışabileceği bir platformda birlikte olmayı hedefliyoruz.

Bilimsel ve sosyal etkinlikleri ile güzel bir kongreyi birlikte paylaşmak üzere siz değerli meslektaşlarımızı Antalya'da görmekten mutluluk duyacağız.

Kongre Sorumlusu

Prof. Dr. Vedat BULUT Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.