Anasayfa / Etkinlikler / Festival / Ulusal Haseki Tıp Kongresi
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

ULUSAL HASEKİ TIP KONGRESİ

  • Ulusal Haseki Tıp Kongresi
Etkinlik: Ulusal Haseki Tıp Kongresi
Başlama Tarihi: 30.04.2015 10:00 Etkinlik Merkezi: Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web: http://

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Ulusal Haseki Tıp Kongresi olarak sizleri Muğla/Dalaman'da ağırlamaktan onur duyarız.

Kongre Hakkında

Türkiye'nin en köklü hastanelerinden ve eğitim kurumlarından olan Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi vakfımızın önderliğinde Muğla, Dalaman Hilton Sarıgerme Otel' de gerçekleştirmeyi planladığımız “Ulusal Haseki Tıp Kongresi” ne sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duymaktayız.

Kongremizde klinikler arasındaki ortak konuların ve sorunların ele alındığı panellerin yanı sıra kliniklerdeki çok önemli ve ilgi çeken konular ve tıptaki yeni gelişmeler gözden geçirilecektir. Organizasyon komitesinin önceliği, katılımcılara geniş konu ve alanlarında deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmaktır. Ayrıca “Haseki Hemşirelik Sempozyumu” nun hemşire ve sağlık memurlarına yönelik olarak yapılması planlanmaktadır.

Amacımız bilimsel açıdan katılımcıların eğitimine katkı sağlarken, sosyal açıdan da birleştirici bir ortam sağlanmasıdır. Kongre bilimsel programı yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kongre Sorumlusu

Kongre Düzenleme ve Yönetim Kuralları adına Yönetim Kurulu Başkanı Hayriye Esra Ataoğlu

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.