Anasayfa / Etkinlikler / Ulusal Endokrin Cerrahi Kongresi
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

ULUSAL ENDOKRİN CERRAHİ KONGRESİ

  • Ulusal Endokrin Cerrahi Kongresi
Etkinlik: Ulusal Endokrin Cerrahi Kongresi
Başlama Tarihi: 23.04.2015 10:00 Etkinlik Merkezi: Gloria Golf Resort Otel, Antalya
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Ulusal Endokrin Cerrahi Kongresi olarak sizleri, Antalya'da gerçekleştireceğimiz kongremize davet etmekten onur duyarız.

Kongre Hakkında

Ulusal Endokrin Cerrahi Kongremizi Antalya'da gerçekleştireceğiz. Bu kongreyle başlamak üzere, Endokrin Cerrahi Kongreleri aynı zamanda "Ulusal Endokrin Cerrahi Konsensus Konferansı" niteliği taşıyacaktır. Bu amaçla, kongrenin ilk iki günü boyunca yapılan tartışmalar doğrultusunda tarihinde tüm kongre katılımcılarının oy vereceği ve Endokrin Cerrahide ülkemize uygun ilkeleri belirleyeceğimiz konsensus oturumları yapılacaktır. 

Önceki kongrelerimizdeki geri bildirimler ve sonrasında sizlerden gelen öneriler doğrultusunda kapsamlı bir bilimsel program hazırlamaya çalıştık. Bu bağlamda daha önce tartıştığımız güncel konulara ek olarak Endokrin Cerrahisinin yeni bir alanı olan "Obesite Cerrahisi" de kongre ana başlıklarından biri olarak belirlenmiştir.

Ülkemiz endokrin cerrahi uygulamaları çok birçok merkezde çok sayıda ve başarıyla yapılmaktadır. Bu deneyimlerin paylaşılması için en iyi ortam Ulusal Endokrin Cerrahisi Kongreleridir. Bu kongremizde, önceki kongrelerimize bildirileri ile katılarak deneyimlerini paylaşan meslektaşlarımız, konuk konuşmacı olarak davet edildiler. Ayrıca, 7. kongremizde de, önceki kongrelerde olduğu gibi en iyi bildiriler seçilecek ve ödüllendirilecektir.

Ulusal kogremizde bizimle birlikte olacak uluslararası konuşmacılarımız Henning Dralle, Antonio Sitges-Serra ve Mitchel Roslin. Yakından tanıdığımız iki değerli Endokrin Cerrah; Dr. Dralle ve Dr. Sitges-Serra, bir kez daha bizimle birlikte olup deneyimlerini paylaşmaktan mutlu olacaklarını bildirdiler. Obesite cerrahisinin değerli ismi Dr Roslin de hem kem kurs, hem de bilimsel programda yer alarak kongremize katkıda bulunacak.

Ulusal Endokrin Cerrahi Kongresi Düzenleme Kurulu adına sizleri ailelerinizle birlikte Antalya'da buluşmaya davet ediyor ve en içten saygılarımı sunuyorum.

Kongre Sorumlusu

Dr. Savaş Koçak 7. Ulusal Endokrin Cerrahi Kongresi Başkanı

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.