Anasayfa / Etkinlikler / Konser / Şenay Lambaoğlu - Konser
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

ŞENAY LAMBAOĞLU - KONSER

  • Şenay Lambaoğlu - Konser
Etkinlik: Şenay Lambaoğlu - Konser
Başlama Tarihi: 10.06.2015 20:00 Etkinlik Merkezi: AKBANK SANAT
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Şenay Lambaoğlu'nun ilk albümü İçimde Aşk Var Türkçe sözlü cazın lezzetli örneklerinden. Lansman konserinde kendisine trompet ve flügelhornda Şenova Ülker, tenor ve soprano saksafonda Yahya Dai, gitarda Cem Tuncer, piyanoda Ercüment Orkut, kontrbasta Kağan Yıldız, elektrik bass'ta Eylem Pelit ve davulda Ediz Hafızoğlu gibialbümde de yer alan çok önemli müzisyenler eşlik ediyor.

Almanya'nın Kiel şehrinde dünyaya geldi. Nilüfer Verdi, Şenay Lambaoğlu İstanbul'da Selçuk Sun, Yaz Baltacıgil, Şenova Ülker, Aydın Esen, Neşet Ruacan gibi birçok caz müzisyeni ile çalışma fırsatı bulan Şenay Lambaoğlu, söz ve müziği kendisine ait olan ilk solo albümü 'İçimde Aşk Var'ı dinleyiciyle bu yaz buluşturdu. 'İçimde Aşk Var' albümünde sanatçıya çok değerli müzisyenler eşlik etti.

Müzik yönetmenliğini Ercümen Orkut'un yaptığı albümde trompet ve flügelhorn'da Şenova Ülker, tenor ve soprano saksofonda Yahya Dai, gitarda Cem Tuncer, piyanoda Ercüment Orkut, kontrbasta Kağan Yıldız,  davulda Ediz Hafızoğlu ve bas gitarda Eylem Pelit yer aldı.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.