Anasayfa / Etkinlikler / Fuar / Ortadoğu İnşaat Fuarı
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

ORTADOĞU İNŞAAT FUARI

  • Ortadoğu İnşaat Fuarı
Etkinlik: Ortadoğu İnşaat Fuarı
Başlama Tarihi: 07.05.2015 09:00 Etkinlik Merkezi: TÜYAP Diyarbakır Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri, Elektrik Sistemleri Malzemeleri Otomasyon, Asansör, İş ve İnşaat Makineleri, Isıtma, Soğutma ve Tesisat Malzemeleri Fuarı

Diyarbakır’da 2009 yılında bugüne kadar 51 fuar düzenleyen TÜYAP, bu yılda da 9 fuarla iş dünyasını buluşturmayı hedefliyor. TÜYAP Diyarbakır Genel Müdürü İlhan Ersözlü, Güneydoğu Anadolu'nun ticaret merkezi Diyarbakır’da  28 ülkeden 3 bin 414 firmanın katılımı ile 51 fuar düzenlediklerini söyledi. Bu süreçte Ortadoğu ve Türkiye'deki 37 ilden gelen 1.5 milyon ziyaretçi ağırladıklarını aktaran Ersözlü, "Ziyaretçilerin yüzde 40'ı şehir dışından geldi. Bunlar kent ekonomisine ayrıca katkı sağladı"dedi. Ersözlü, TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yılda da ahşap teknolojileri, mobilya yan sanayi, üretim teknolojileri, yapı-inşaat, belediye ihtiyaçları, tarım-hayvancılık, mobilya dekorasyon, hazır giyim–tekstil ve gıda- gıda teknolojileri sektörlerinde düzenlenecek fuarlarda sektörlerin lider markaları ile alıcıları buluşturmayı hedeflediklerini söyledi. 

Düzenlendiği ilk yıllardan beri katılımcı sayıları ve nitelikleri ile ön plana çıkan Ortadoğu İnşaat Fuarı, Diyarbakır Tarım Hayvancılık Fuarı ve Ortadoğu Ahşap İşleme Makineleri Fuarı'nın sektörlerinin aranan, beklenen organizasyonları haline geldiğini ifade eden Ersözlü, "Fuarlarda sergilenecek ürün ve hizmetlerin Diyarbakır’dan Ortadoğu’ya ulaşması çeşitliliği ve kaliteyi olumlu yönde etkileyecek, yurdun dört bir yanında fuarlara katılacak firmaların ve ilgili profesyonellerin yapacağı iş bağlantıları ile bölge ekonomisine büyük katkılar sağlanacak" dedi. 

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.