Anasayfa / Etkinlikler / Konser / Neyse Konseri
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

NEYSE KONSERİ

  • Neyse Konseri
Etkinlik: Neyse Konseri
Başlama Tarihi: 15.05.2015 22:00 Etkinlik Merkezi: Bios Bar
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Selim Kırılmaz, Melih Balta ve Deniz Ünlü üçlüsünden oluşan Neyse grubu, eşitsizlik ve adaletsizliğe karşı cesurca yaptıkları şarkıları ve eşsiz sahne performanslarıyla her geçen gün çok daha fazla kişi taratından biliniyor. Be the Band isimli yarışmada birinci olduktan sonra 2011'in ekim ayında ilk albümlerindeki Hokkabaz isimli şarkıya çektikleri klip ile müzik dünyasında 2011 yılının en büyük sürprizlerinden birine imza attılar. Neyse, 2. klip şarkıları Siyah (Esved) ile de çok konuşulacağa benziyor. Grup, 2011 yılında bir çok farklı mekanda çok sayıda konser vermiştir.

Neyse, grupla aynı ismi taşıyan albümünde yer alan şarkıları ve sürpriz cover'ları ile Beyoğlu Hayal Kahvesi sahnesinde vereceği konser ile yeniden Istanbul'lu müzikseverler ile buluşuyor!

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.