Anasayfa / Etkinlikler / Fuar / KONYA İNŞAAT FUARI
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

KONYA İNŞAAT FUARI

  • KONYA İNŞAAT FUARI
Etkinlik: KONYA İNŞAAT FUARI
Başlama Tarihi: 21.05.2015 09:00 Etkinlik Merkezi: Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Yapı, İnşaat Malzemeleri, İş ve İnşaat Makineleri,Tesisat ve Doğalgaz Teknolojileri Fuarı • Hırdavat ve Nalburiye Özel Bölümü

Yapı, İnşaat Malzemeleri, İş ve İnşaat Makineleri, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Tesisat ve Doğalgaz Teknolojileri Fuarı • Hırdavat ve Nalburiye Özel Bölümü

İnşaat sektörünün Anadolu’daki beklenen buluşması olan KONYA İNŞAAT FUARI ile eş zamanlı hazırlanacak olan Konya Kent, Dekor ve İdael Ev Fuarları her yıl olduğu gibi bu yıl da katılımcı ve ziyaretçilerin beklentilerine cevap verebilecek nitelikte gerçekleştirilecektir.  

Ülkemizin üretim üssü Konya, inşaat sektöründe de ciddi yatırımlarla adından söz ettirerek, bölge için büyük önem taşıyan projelerle, sektör için önemli bir pazar haline gelmiştir. Tüyap Konya Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından ülke ekonomisinde önemli bir paya sahip Konya’da gerçekleştirilecek, sektörlerdeki tüm yeniliklerin, ürün ve hizmetlerin geniş bir yelpazede sergileneceği, yurtiçi ve yurtdışından belediye başkanları, üst düzey yetkililer, mimarlar, mühendisler, müteahhitler ve konu ile ilgili profesyonellerin davet edileceği fuarlarımız, ziyaretçilerimizin verimli iş bağlantıları kurma fırsatı bulacakları etkin ticari bir platform oluşturacaktır.  

Tüyap Konya, sektörünün Anadolu’da ki en büyük ve en etkili buluşmasına tüm ilgilileri saygı ile davet eder… 

Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. 

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.