Anasayfa / Etkinlikler / Fuar / KONYA İDEAL EV FUARI
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

KONYA İDEAL EV FUARI

  • KONYA İDEAL EV FUARI
Etkinlik: KONYA İDEAL EV FUARI
Başlama Tarihi: 21.05.2015 09:00 Etkinlik Merkezi: Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Ev Tekstili, Halı, Züccaciye, Ev Elektroniği, Aydınlatma ve Beyaz Eşya Fuarı

Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş tarafından Konya Ticaret Odası Konya Sanayi Odası, Mimarlar Odası Konya Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi, Selçuk Üniversitesi Mühendislik – Mimarlık Fakültesi ve KOSGEB’in sağladıkları destek ve işbirlikleri ile hazırlananKONYA İDEAL EV  FUARI  Ev Tekstili, Halı, Züccaciye, Ev Elektroniği, Aydınlatma ve Beyaz Eşya Fuarı KONYA İNŞAAT, KENT ve DEKOR Fuarları ile eş zamanlı KONYA TİCARET ODASI - TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Dayanıklı tüketim sektörüne yönelik ürünler başta olmak üzere, ev tekstilinden, zücaciyeye, aydınlatma ürünlerine kadar birçok ürünün sergileneceği fuar ile eş zamanlı gerçekleştirilecek Dekor, İnşaat ve Kent Fuarları eviniz veya ofisinizin dekorasyonunda kullanabileceğiniz çok sayıda ürünün sergileneceği eşsiz bir platform olacaktır.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.