Anasayfa / Etkinlikler / Konser / İlhan İrem Konseri
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

İLHAN İREM KONSERİ

  • İlhan İrem Konseri
Etkinlik: İlhan İrem Konseri
Başlama Tarihi: 05.09.2015 21:00 Etkinlik Merkezi: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

İlhan İrem, sanat hayatının 39. yılında, 24 adet albüm, 7 Altın Plak, resim sergileri, çok sayıda ödül, hakkında yapılan araştırmalar ve yazılan kitaplar ile müzik tarihinin en büyük efsanelerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Albüm çalışmalarına ara verdmeden devam eden sanatçı, 20 yıldır prensip olarak aldığı bir kararla radyo ve televizyon programlarına katılmıyor, popüler kültür ortamlarında yer almıyor, sıradışı anlatımları ile sessiz kalabalıkları derinden etkiliyor.

Düşsel bir atmosferde gerçekleşen İlhan İrem Konserleri, yoğun duygu paylaşımlarının yaşandığı aşk ayinlerine dönüşüyor. İlhan İrem, çok nadir olarak verdiği konserlerden biri ile Turkcell Kuruçeşme Arena sahnesinde ölümsüz klasikleri ve son dönem çalışmaları ile İzleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.