Anasayfa / Etkinlikler / Fuar / Hightex
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

HİGHTEX

  • Hightex
Etkinlik: Hightex
Başlama Tarihi: 11.09.2015 09:00 Etkinlik Merkezi: TÜYAP İstanbul Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

HIGHTEX - Uluslar Arası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarı

Dünya Teknik Tekstiller ve Nonwoven Sektörünün İstanbul Buluşması HIGHTEX Fuarları: Günümüzün en önemli pazarı haline gelen Teknik Tekstiller ve Nonwoven ürünler sektörü, HIGHTEX Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarları ile İstanbul’da buluşuyor. Bu fuar, Türkiye’nin ve bölgenin konusunda ilk ve tek buluşması olma özelliğini taşıyor…

Teknik Fuarcılık tarafından düzenlenen HIGHTEX Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarları, Türkiye’de konusunda ilk ve tek fuar olan olma özelliğini taşıyor. Ayrıca Orta Doğu ve Doğu Avrupa’nın da Teknik Tekstiller ve Nonwovenlar konusunda en büyük buluşması olan HIGHTEX Fuarlarında Teknik Tekstil ve Nonwoven hammaddeleri, ara ve nihai ürünler ve üretim teknolojileri bir arada yer alıyor. Dünya genelinde ara ürün ve nihai ürün ihracatçısı olarak önemli bir konuma gelen Türkiye’deki firmalar, teknolojik yatırımlarla büyük alıcılara ve dünyaya ihracat yapan önemli üreticiler arasında yer alıyor. Bu gelişmeler doğrultusunda HIGHTEX Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarları, dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarından birisi olan Teknik Tekstiller ve Nonwoven konusunda, dünyanın en önemli ülkeleri arasında yer alan Türkiye’de yeni fırsatlar sunan, yatırımlara ev sahipliği yapan önemli bir platform haline geldi.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.