Anasayfa / Etkinlikler / Konser / Hediye Güven Konser
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

HEDİYE GÜVEN KONSER

  • Hediye Güven Konser
Etkinlik: Hediye Güven Konser
Başlama Tarihi: 15.04.2015 22:30 Etkinlik Merkezi: Beyoğlu Hayal Kahvesi
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Uzakdoğu kültürünün öğretileri bedenin ruh için bir hapishane olduğunu söyler. Ancak bu tanımlama Hediye Güven için geçerli değildir. Hediye'nin ruhunun sınırı uzayın başladığı noktaya kadar uzanır. Bir 'dokunma' virtüözüdür o; hiç gitmediğiniz dünyaların anahtarı olabilecek sesiyle, elleriyle dokunur gibi, ruhunuza dokunmasını bilir.

Atlas, dünyayı sırtında taşıyadursun, Hediye Güven dünyanın dönmesini sağlayan şeyi, yani hayalgücünü avuç içinde saklar. Sanatçı, şarkılarını bir yaprağın büyümesi gibi söyler şarkılarını. Kimseyle paylaşılmayacak bir sır olarak değil, tam tersine, paylaştıkça güzelleşecek bir güç olarak görür şarkılarını. Ruhunuzun sınırlarını genişletmek, nilüfer yaprağında çizgi olmak ve birlikte dünyayı döndürmek için Hediye Güven'i dinlemek şarttır !

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.