Anasayfa / Etkinlikler / Konser / Gökhan Tepe Konseri
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

GÖKHAN TEPE KONSERİ

  • Gökhan Tepe Konseri
Etkinlik: Gökhan Tepe Konseri
Başlama Tarihi: 06.06.2015 22:00 Etkinlik Merkezi: Jolly Joker İstanbul
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Son albüm çalışması "Aşk Sahnede" de yer alan "Söz" ve "Yalan Olur" isimli duygusal eserleri ile müzik listelerinde üst sıralara tırmanan Gökhan Tepe müzikseverler ile buluşuyor.

1978 yılının 8 Şubat'ında Kartal, İstanbul'da hayat mücadelesine başlayan Gökhan Tepe, ilköğretim eğitimini Kartal Yeşilyurt Hamdullah Suphi Tanrıöver İlkokulunda tamamladı. Ortaöğretimden sonra müziğe olan yeteneğinin keşfedilmesi sonucu 1988 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müzikisi Devlet Konservatuvarı'nda eğitim almaya başladı. Yüksek Lisansını Haliç Üniversitesi Türk Müziği bölümünde tamamladı.

1996'da yapımcılığını İskender Ulus'un yaptığı Çöz Beni adlı ilk albüm çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Bu albümde yer alan Çöl Çiçeği, Dönmem, Aşk Belası,  Zor Gelir adlı şarkılarına video klip çekti. Üç yıl aradan sonra 1999 yılında Canözüm adını verdiği ikinci albüm çalışmasını tamamladı. Cenk Eroğlu ve Selim Çaldıran 'ın yaptığı albümde, albümün isim şarkısı Canözüm ile büyük bir çıkış yakaladı. Bu albümde Sevmeler Yasak Bana isimli şarkıya video klip çekti.

2002'de gelindiğinde Belki Hüzün Belki De Aşk adını verdiği albümünü sevenleri ile buluşturdu. Yine bu albümde yer alan Tanrım Affeder Mi? ve Annem şarkıları çok kısa bir zamanda listelerin en üstünde yer almayı başardı. Bu albüm çalışmasını diğerlerinden ayıran en önemli özellik, birçok şarkının söz ve müziğinin Gökhan Tepe'ye ait olmasıdır. Bu albümden sonra Konser faaliyetlerini hızlandıran sanatçı çok sayıda konser vermiştir.

Gökhan Tepe müzik kariyerine 4 sene ara verdikten sonra 2006 senesinin Temmuz'unda Yürü Yüreğim adlı albümü çıkardı. Genç müzisyenin sanat yaşamından çok önemli bir yere sahip olan bu albümde, albüme adını veren Yürü Yüreğim'in yanı sıra Gel Aşkım ve İnsanoğlu adlı şarkılarına video klip çekildi. Gökhan Tepe özellikle üçüncü albümünden sonra kendi albümlerinde yer alan şarkıların yanı sıra başka müzisyenlerlere de şarkılar vermiştir.

2008 senesinde Vur isimli albümünü DMC etiketiyle çıkardı ve bu albümdeki Çok Özlüyorum Seni ve Vur şarkılarına video klip çekildi. Konser etkinlikleri özellikle genç kızlar tarafından merakla takip edilen Gökhan Tepe'nin çok sayıda hayranı vardır.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.