Anasayfa / Etkinlikler / Konser / Funda Arar Konseri
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

FUNDA ARAR KONSERİ

  • Funda Arar Konseri
Etkinlik: Funda Arar Konseri
Başlama Tarihi: 13.08.2015 21:00 Etkinlik Merkezi: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

İçinde pek çok şaire ait şiirler bulunan ilk albümü "Sevgilerde"yi 2000 yılında çıkaran Funda Arar, 2001'de Kıraç ile birlikte yaptığı düetlerden oluşan "Sevgiliye"albümünü çıkardı. Magazin Gazetecileri Derneği'nden 'En İyi Çıkış Yapan Sanatçı' ödülünü kazanan Arar, 2002'de çıkardığı "Alagül" albümününde Erkin Koray'a ait olan "Arapsaçı" şarkısını seslendirdi.

31. Hürriyet Gazetesi Altın Kelebek Yarışması'nda "En İyi Çıkışı Yapan Sanatçı" ödülünü kazandığı 2003 tarihli "Sevda Yanığı" albümünü, MÜ-YAP Müzik Ödülleri kapsamında "Platin Ödül"e layık görüldüğü 2006 tarihli "Son Dans" takip etti. 

2008'de "Rüya" isimli bir Türk Sanat Müziği albümünü çıkaran şarkıcı, 2,5 yıl aranın ardından "Zamanın Eli" adlı albümünü 2009 yılında yayınladı. 2011 yılında çıkardığı son albümü "Aşkın Masum Çocukları"nda Nazım Hikmet'in bir şiirini yorumladı.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.