Anasayfa / Etkinlikler / Konser / Flört Konser
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

FLÖRT KONSER

  • Flört Konser
Etkinlik: Flört Konser
Başlama Tarihi: 22.04.2015 22:30 Etkinlik Merkezi: KadıköySahne
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Eski Dostum, Cemiyette pişiyoruz, Rasta Baba, Yola devam gibi şarkılarıyla sağlam bir dinleyici kitlesine ulaşam FLÖRT grubu, 2010 senesinde çıkardıkları albümlerinden sonra yeni albüm için stüdyo çalışmalarına başlayan grupta bas gitar, akustik gitar ve vokalde Ozan Kotra, elektro gitar ve akustik gitarda Çağatay Kehribar ve davulda Hakan Çağlar (Timsah) yer alıyor.

Seyhan Gold etiketiyle plak olarak yayınlanması beklenen albümün dijital yayınları ve CD'leri plak kopyasından alınmıştır. İstanbul’da Berlin’e uzana albümün kayıt çalışmalarının tamamı analog olarak hazırlandı. 12 şarkının yer aldığı albüme, Çağatay Kehribar, Ozan Kotra ve Hakan Çağlar’dan oluşan Flört üçlüsüne bakır sazlardan yaylı orkestraya kadar pek çok usta müzisyen de eşlik etti.

Flört - Sevmez Olaydım ile SacredCarcass

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.