Anasayfa / Etkinlikler / Fuar / Ev & Still Fuarı
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

EV & STİLL FUARI

  • Ev & Still Fuarı
Etkinlik: Ev & Still Fuarı
Başlama Tarihi: 28.05.2015 09:00 Etkinlik Merkezi: TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Bursa İnovasyon ve Tasarım Buluşmaları Fuarı Yeniliklerle Birlikte Sizlerle Olacak.

"Erken Dönem Osmanlı Mimarisi" diğer bir deyişle, "Bursa Üslubu" olarak anılan mimari dönemin (1299-1501) sahibi olan Bursa, hızla gelişen sanayisi ile de bugün, dünyanın birçok ülkesine yüksek teknoloji ürünleri ihraç eden bir şehir konumuna gelmiştir.

Bursa'nın kültürel ve tarihsel mirası ve güçlü sanayisinden alınan ilhamla hayata geçirilen Bursa Tasarım ve İnovasyon Buluşmaları çerçevesinde başlatılan "Ev&Stil Fuarı" ülkemize yepyeni bir fuar anlayışı getiriyor.

Tüyap ile BTSO ortaklığında gerçekleştiren Ev&Stil Fuarı, İnovasyon ve tasarım kültürünü tüm şehre yayarken, ilham, inovasyon ve tasarımla dolu bir dünya yaratıyor.

Katılımcılar ve ziyaretçiler için tasarımları, ürünleri ve markaları bir araya getiren fuar; yaşam alanlarının kurgulanacağı modern, inovatif ve stil odaklı bir fuar olmayı hedefliyor.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.