Anasayfa / Etkinlikler / Festival / Dünya Teknoloji, İnovasyon ve Girişimcilik Konferansı
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

DÜNYA TEKNOLOJİ, İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI

  • Dünya Teknoloji, İnovasyon ve Girişimcilik Konferansı
Etkinlik: Dünya Teknoloji, İnovasyon ve Girişimcilik Konferansı
Başlama Tarihi: 28.05.2015 10:00 Etkinlik Merkezi: İstanbul Üniversitesi
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web: http://

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Dünya Teknoloji, İnovasyon ve Girişimcilik Konferansı'nda sizlerle İstanbul Üniversite'sinde buluşmak için hazırlanıyoruz.

Kongre Hakkında

İstanbul Üniversitesi olarak sizleri, daha güzel bir geleceği birlikte inşa etmede bilgi ve birikiminizi bizimle paylaşmanız için, Üniversitemiz tarafından İstanbul'da düzenlenecek olan Dünya Teknoloji, İnovasyon ve Girişimcilik Konferansı' na davet ediyoruz.

Konferans'ın temel amacı, bilim ve iş dünyasının enerjilerini, birikimlerini ve ihtiyaçlarını bir araya getirerek toplumsal refahı artırmak için gerekli olan yüksek katma değeri yaratacak sinerjiyi oluşturmaktır.

Günümüzde ülkelerin ve işletmelerin küresel rekabetle baş edebilmeleri için ileri teknoloji ve inovasyonların, başarılı girişimcilerle ekonomiye kazandırılması, sürdürülebilir insani ve ekonomik gelişme için hayati öneme sahip olup bu sebeple, bu alanda bilginin üretilmesi ve paylaşılması büyük önem arz etmektedir. Bu bağlamda Konferans'ın bu yılki ana konusu, “Teknoloji ve İnovasyon Temelli Sürdürülebilir Kalkınma için Girişimcilik” olarak belirlenmiştir.

Konferans multidisipliner olup, Yaşam ve Tıp Bilimleri, Fen ve Mühendislik Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanlarındaki teknoloji, inovasyon ve girişimcilik açısından önem arzeden bilimsel gelişmeleri, iş dünyası ve toplumun ihtiyaçlarını birlikte ele almayı hedeflemektedir.

Köklü bir geçmişi ve güçlü bilimsel kapasitesi ile geleceğe yön veren İstanbul Üniversitesi'nde ve Büyük Medeniyetlere ev sahipliği yapan İstanbul'da sizleri geleceği birlikte inşa etme heyecanına ortak olmaya davet ediyoruz.

Kongre Sorumlusu

Prof. Dr. Sedat MuratKonferans Düzenleme Kurulu Başkanıİstanbul ÜniversitesiRektör Yardımcısı

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.