Anasayfa / Etkinlikler / Tiyatro / Bir Delinin Hatıra Defteri
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

BİR DELİNİN HATIRA DEFTERİ

  • Bir Delinin Hatıra Defteri
Etkinlik: Bir Delinin Hatıra Defteri
Başlama Tarihi: 09.05.2015 20:30 Etkinlik Merkezi: Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web:

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Metin Zakoğlu oyunlarında genellikle seyirci işin içindedir, Bir Delinin Hatıra Defteri isimli tiyatro oyununda da seyirci yine oyunun içinde olacak. Bir Delinin Hatıra Defteri isimli oyunda kim oyuncu kim seyirci soruları ile sizleri başbaşa bırakacak ve bir şızofrenin iç dünyasına kendi içinden yolculuk yapmanızı sağlayacaktır.

Oyunda yazılı olupta, sahnede olmayan tüm karakterler seyirciler tarafından yansıtılacak, bu mantıkla seyirci-oyuncu ilişkisini denizle kumsal ilişkisi gibi kurgulayan Metin Zakoğlu sayesinde oyunu sadece izleyen değil yönlendiren kişi olacaksınız. Bu bambaşka oyunda kimi zaman gülmekten bir sonraki espriyi kaçıracak, kimi zaman da gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Gerçek bir kafenin içinde yaratılan oyun alanı mekan olarak da daha once alışık olmadığınız bir mekan olarak sizleri büyüleyecektir.

  • Yazan: N.Gogol
  • Uyarlayan-Yöneten ve Oynayan: Metin Zakoğlu
  • Süre: 90 Dakika

Ara: Metin Zakoğlu’na bağlı olarak yapılabiliyor da yapılamıyor da.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.