Anasayfa / Etkinlikler / Tiyatro / Bakarsın Bulutlar Gider
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

BAKARSIN BULUTLAR GİDER

  • Bakarsın Bulutlar Gider
Etkinlik: Bakarsın Bulutlar Gider
Başlama Tarihi: 25.04.2015 20:30 Etkinlik Merkezi: BO Sahne
Düzenleyen: İl:
Organizator: Web: http://

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et

Yazan-Yöneten: Özen YulaOynayanlar: Selen Öztürk, Kenan EceReji Asistanı: Serap Koçer Işık Tasarım: Akın YılmazDekor-Kostüm Tasarım: Bahar Uyandıran Kondüvit: Sedat Uğurcan

Tek perde / 70 Dk.

Betül, eşi Orhan'ın ölümünün sebebini çözememiştir. Eşinin vefatından aylar sonra tanımadığı bir adamın getirdiği emanetle, hem Betül'ün hem de emaneti taşıyan Kaya'nın hayatları değişir.

Orhan'ın ölümünün sırrını anlamaya çalışan Betül için bir fırsat olan bu buluşma, olayları daha da karmaşıklaştırır. Sakin bir evde, geçmişin hikâyeleri ve hayaletleri dolaşır. Anlatılacak çok şey vardır ama konuşmak neyi, ne kadar çözümler ve dilin yetmediği noktada insan kendini mi bulur?

Bazen bir zarfın içinden çıkan yazı farklı anlamlar da taşıyabilir. Bu iki kişinin ulaştıkları cevap şaşırtıcıdır.Seyirci o eve, eski bir hikâyeye, beklenmedik bir sırra ve iki kişilik geçmişlere davetli. Sonra da bakarsınız bulutlar gider…

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.