Anasayfa / Etkinlikler / Fuar / 3.ROLLEXPO TURKEY 2016 - Rulman ve Makina Aksamları Fuarı
- & A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Y Z

3.ROLLEXPO TURKEY 2016 - RULMAN VE MAKİNA AKSAMLARI FUARI

  • Resim Yok
Etkinlik: 3.ROLLEXPO TURKEY 2016 - Rulman ve Makina Aksamları Fuarı
Başlama Tarihi: 01.09.2016 00:00 Etkinlik Merkezi: İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy
Düzenleyen: Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş. İl:
Organizator: Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş. Web: http://www.rollexpoturkey.com

Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et


3.ROLLEXPO TURKEY 2016 - Rulman ve Makina Aksamları Fuarı

12 – 15 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen 2.RollExpo Turkey Fuarı kapılarını ikinci kez ziyarete açtı. Rulman sektöründe, Türkiye'nin ilk ve tek fuarı olması bu büyük başarıyı beraberinde getirdi. 2.RollExpo Turkey 2015 farklı ülkelerden çok sayıda ziyaretçiyi ağırladı. 63 Katılımcı firma, 5.951 Profesyonel yerli ve yabancı ziyaretçisiyle fuar önceki senelere oranla başarı çıtasını yukarılara taşıdı.

Düzenlendiği ilk fuardan bu yana yaklaşık %30'luk bir büyüme gösteren RollExpo Turkey, 2016 yılında düzenlenecek 3. RollExpo Turkey Fuarı ile bu rakamları %50'lere çekmeyi hedefliyor. Fuarda Rulman ve Makina Aksamlarını oluşturan Kasnak, Zincir, Segman, Dişli, Redüktör, Kayış, Sızdırmazlık Elemanları gibi ürün grupları sergilendi.

Fuara eş zamanlı olarak düzenlenen Seminerler damgasını vurdu. Skf Türkiye ve Özevren Rulman (INA & FAG) grubunun ayrı ayrı düzenlediği seminerler sektördeki yenilikleri gözler önüne serdi. Yerli konuşmacıların yer aldığı seminerlerde sektörün gelişmesi açısından farklı konulara değinildi.

Türkiye'de sanayinin can damarı olan rulman, Sektörün vazgeçilmez bir ürünüdür. Birçok Rulman çeşidini bir arada görebileceğiniz fuar, Otomotiv sanayi başta olmak üzere Gıda Sanayi, Haddaneler, Demir- Çelik Fabrikaları, Havacılık ve Savunma Sanayi, Çimento Sanayi, Makine Üreticileri, Tersaneler, Asansör Üreticileri tarafından ziyaret ediliyor. Kısacası Fuar sektörde rulman ihtiyacı olan her firma için sektöre hizmet veren firmaları bir arada bulabileceği ve ürün karşılaştırması yapacağı bir platform oluşturacaktır.


Sektörde bende varım demek için büyük bir fırsat niteliğinde olan fuar 4 gün boyunca ziyaretçisiyle buluşacak.


Fuarın 3'üncüsü 01 – 04 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Salon 10'da gerçekleştirilecektir. Bu büyük buluşmayı kaçırmayın. Yeniklerden haberdar olun.

Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş.

Saygılarımla;

Canel Haberal (Fuarlar Proje Direktörü)
0 533 583 39 98
canel@demosfuar.com.tr
T: 0 212 288 02 06 Dahili: 116
F: 0 212 288 02 10
www.demosfuar.com.tr

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.