Anasayfa / İşletme / Otel/Konaklama Hizmetleri / CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT&SPA;

CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT&SPA;


  • photo (11) / CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT&SPA;
  • photo (6) / CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT&SPA;
  • photo (9) / CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT&SPA;
  • photo1 / CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT&SPA;
  • photo2 / CORNELIA DIAMOND GOLF RESORT&SPA;
Teklif Al / Talep Oluştur Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et
Kategori: Otel/Konaklama Hizmetleri
Hizmet verdiği alanlar: Kongre Toplantı ve Etkinlik Otelleri, Şehir Merkezi Konaklama Otelleri,

Aqua parkı ve 8 adet havuzuyla muhteşem havuz olanaklarına sahip Cornelia Diamond, İskele Mevkii plajının karşısındadır. Otel, 250 metre uzunlukta bir özel plaja sahiptir.

Konuklara check-in sırasında bir kadeh şampanya ikram edilmektedir. Konuklar, interaktif LCD TV ile donatılmış ve 24 saat kesintisiz oda servisi sunulan şık odaların tadını çıkarabilirler. Bazı odalar bahçelere veya havuzlara özel erişim imkanına sahiptir.

Bu 5 yıldızlı golf tesisinde 9 adet restoran ve 10 adet bar bulunmaktadır. Golf sahası 2 km uzaklıktadır. Cornelia'da tenis, futbol, ​​bilardo ve bowling oynamak da mümkündür.

Konuklar spa'da yorgunluk atabilir veya Cornelia'nın animasyon ekibi tarafından hazırlanan günlük etkinliklere katılabilirler. Ayrıca, çok sayıda su sporu çeşidinin yanı sıra her gece konserler ve şovlar düzenlenmektedir.

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, Antalya'nın merkezine yalnızca 45 km ve Antalya Havaalanı'na 35 km mesafededir.

Belek İskele mevkiinde bululan otelimiz Belek sahil şeridine sıfır konumda inşa edilmiş olup Antalya Hava limanina 35 km ve  Antalya’ya 45 km uzaktadır. Diamond All Inclusive konsepti içerisinde her türlü konaklama talebine cevap vermektedir. 200.000 m2 alana kurulmuş 1200 yataklı otelimiz Standart odalarının yanısıra, değişik çeşitlerde suit odalar, direk havuz bağlantılı villalar ve direk havuz veya bahçe bağlantılı aile odaları ile hizmet vermektedir.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.