Anasayfa / İşletme / Etkinlik/Kongre Mekanları / Beyoğlu Hayal Kahvesi

Beyoğlu Hayal Kahvesi


  • Beyoğlu Hayal Kahvesi
  • Beyoğlu Hayal Kahvesi
  • Beyoğlu Hayal Kahvesi
  • Beyoğlu Hayal Kahvesi
  • Beyoğlu Hayal Kahvesi
  • Beyoğlu Hayal Kahvesi
Teklif Al / Talep Oluştur Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et
Kategori: Etkinlik/Kongre Mekanları
Hizmet verdiği alanlar:Bilinmiyor

İstanbul Otopark:  Taksim'e geliş için metro hattından veya diğer toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. Hayal Kahvesi Beyoğlu, Sıraselviler Caddesi ile İstiklal Caddesinin kesiştiği üçgende yer alan Ayia Triada Kilisesi'nin karşısında yer alır.8 Temmuz 22:30Zift KonseriKatılmayacağımTakvimBilet10 Temmuz 22:30İyi Gün Dostları KonseriKatılmayacağımTakvimBilet11 Temmuz 22:30Hediye Güven KonserKatılmayacağımTakvimBilet12 Temmuz 22:30Mabel Matiz KonseriKatılmayacağımTakvimBilet12 Temmuz 23:59Koray Candemir KonseriKatılmayacağımTakvimBilet13 Temmuz 23:59Ercüneyt Özdemir KonseriKatılmayacağımTakvimBilet15 Temmuz 22:30Deden-KonserKatılmayacağımTakvimBilet16 Temmuz 22:30Bulutsuzluk Özlemi KonseriKatılmayacağımTakvimBilet17 Temmuz 22:30Vera - KonserKatılmayacağımTakvimBilet19 Temmuz 23:59Koray Candemir KonseriKatılmayacağımTakvimBilet20 Temmuz 23:59Ercüneyt Özdemir KonseriKatılmayacağımTakvimBilet26 Temmuz 22:30Güntaç Özdemir - KonserKatılmayacağımTakvimBilet26 Temmuz 23:59Koray Candemir KonseriKatılmayacağımTakvimBilet27 Temmuz 23:59Ercüneyt Özdemir KonseriKatılmayacağımTakvimBilet

Hayal Kahvesi, Beyoğlu henüz Beyoğlu olmadan önce, buradan kazananacakları parayla sinema yapmak isteyen hayalperestler tarafından 1992 yılında açıldı. Uzun zamandan beri İstanbul gece hayatına yön veren mekanlardan Beyoğlu Hayal Kahvesi haftanın her günü çeşitli grupların canlı performanslarına ev sahipliği yapıyor. Beyoğlu Hayal Kahvesi 17:00 – 04:00 arası konuklarını ağırlıyor.

Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde her Pazartesi Flexible, Salı gecesi Fair Play, Çarşamba geceleri Özge Fışkın, Perşembe Radiolux, Cuma Nev, Cumartesi Soul Stuff ve her Pazar gecesi Erdem Akakçe Band gece yarısı 00.30’da sahne alıyor.

Sabit müzisyenlerin dışında sezon içinde farklı gecelerde Ayşe Tütüncü, Sibel Köse Band, Quartet Muartet, Passiflora gibi caz grupları sahne alıyor. Ayrıca Yeni Türkü ve Bulutsuzluk Özlemi gibi efsane grupların ve Cem Adrian, Sertab Erener, Hale Caneroğlu, Nem, Redd, Zeynep Casalini gibi isimlerin verdigi konserler yurtdısından gelen çeşitli gruplar da Beyoğlu Hayal Kahvesinde sahne alıyor.

Beyoğlu Hayal Kahvesi Beyoğlu Hayal Kahvesi Beyoğlu Hayal Kahvesi Beyoğlu Hayal Kahvesi Beyoğlu Hayal Kahvesi

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.