Anasayfa / İşletme / Etkinlik/Kongre Mekanları / Bahariye Sanat Galerisi

Bahariye Sanat Galerisi


  • Bahariye Sanat Galerisi
  • Bahariye Sanat Galerisi
Teklif Al / Talep Oluştur Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et
Kategori: Etkinlik/Kongre Mekanları
Hizmet verdiği alanlar: Etkinlik ve Kültür Merkezleri,

İstanbul

Bahariye Sanat İstanbul’un ilk ve en önemli ayağı olan Bahariye Sanat Galerisi; 21 Şubat 1998 yılında faaliyetlerine başladı. Galeri açılırken; “Çıkış noktamız; İstanbul Bahariye’de sanat galerisinin yanı sıra çeşitli sanatsal çalışmaların ve aktivitelerin gerçekleştirileceği sanatçı, sanatsever ve dostların buluşma noktasında hoş bir mekan yaratma arzusu…” demiştik. Bu düsturla bugünlere geldik. Şöyle bir geriye baktığımızda, pek çok kişisel ve karma sergiye ev sahipliği yaptığımızı görüyoruz. Söz verdiğimiz gibi de birçok önemli sanatsal çalışmaya imza attığımızı… 1998′de galerimizin bünyesinde bir atölyeyi de hayata geçirdik. “Bahariye Sanat Atölyesi“ni…

Açılış – Kapanış : Bahariye Sanat Galerisi pazar pazartesi hariç diğer günler 11:30 – 18:00 saatleri arasında açıktır. Diğer gün ve saatler için randevu alınız.

Bahariye Sanat Galerisi

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.