Anasayfa / İşletme / Etkinlik/Kongre Mekanları / Anadolu Gösteri Kongre Merkezi

Anadolu Gösteri Kongre Merkezi


  • Anadolu Gösteri Kongre Merkezi
Teklif Al / Talep Oluştur Favorilerime Ekle Yazdır Şikayet Et
Kategori: Etkinlik/Kongre Mekanları
Hizmet verdiği alanlar:Bilinmiyor

Ankara Otopark:  Gösteri Merkezinde otopark mevcut olup, ayrıca cadde önü tek sıralı olmak kaydı ile park imkanına sahiptir.

Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi Ankara İli, Çankaya İlçesinde Balgat'ta, Enerji Bakanlığı'nın bitişiğinde, Merkez Orduevi karşısındaki 22000 m² lik alanda inşa edilmiştir. Anatolia GKM'nin cazibe merkezi olarak tanımlanabilecek muhteşem gösteri çadırı, 844 m² ‘lik alanı ile Türkiye'nin en büyük sahnesine sahiptir. Bu alanin 380 m² sini orta, 137 m² lik iki bölüm halinde sağ ve sol sabit sahneler ile 190 m²'lik kismini da hareketli sahne oluşturmaktadir. Müzikal, konser, moda gösterileri, bale v.b. ulusal ve uluslar arası her türlü sanatsal etkinliğin düzenlenebileceği sahnenin ışık ve ses sistemleri en son teknoloji ile donatılmıştır.

Yukarı Zıpla
Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.